Posadzki w mieszkaniach

Wykonujemy posadzki w mieszkaniach. Przeprowadzamy także remonty posadzek polegające na uzupełnianiu ubytków i odświeżeniu całej powierzchni poprzez wylanie nowej, cienkiej warstwy żywicy lub nałożeniu farb specjalistycznych. Wzory naszych realizacji znajdują się tutaj .

Przed wykonaniem posadzki żywicznej w mieszkaniach należy odpowiednio przygotować podłoże. Najczęściej jest to wylewka betonowa, która powinna spełniać kilka warunków: beton nie może być zbyt świeży (po wylaniu należy odczekać co najmniej cztery tygodnie), a jego wilgotność nie powinna przekraczać 5 proc. Powierzchnię należy dokładnie oczyścić, wyrównać, odpylić i zaimpregnować, co zapewni odpowiednią przyczepność preparatu, a także ograniczy jego zużycie.
Posadzki z żywic w mieszkaniach  stwarzają wiele ciekawych możliwości. Ich zastosowanie sprawia, że pomieszczenia mieszkalne wydają się większe. Mamy też do dyspozycji bogatą gamę kolorów. Podłoże – na przykład wylewkę betonową – można też pokryć żywicą transparentną, co uwydatni jego naturalny wygląd. Posadzkę żywiczną możemy wykończyć w połysku, macie lub półmacie. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Taka podłoga jest  higieniczna, dlatego bywa polecana alergikom.posadzki w mieszkaniachposadzki w mieszkaniach 2